Logo
18 Липня 2015, 16:45

Додому з Донеччини повернулися бійці батальйону «Івано-Франківськ» (ФОТО)

Сьогодні уночі бійці прикарпатського батальйону патрульної служби міліції спеціального призначення повернулися до місця постійної дислокації з подяками та пам’ятними подарунками за добросовісну службу від керівництва міліції Донеччини.

1

В Івано-Франківську загін, до складу якого вперше увійшли виключно міліціонери спецбатальйону, також зустріли зі словами подяки та заохоченнями за сумлінне виконання поставлених завдань. Щойно прибулих бійців привітав зі щасливим поверненням заступник начальника Управління – начальник кримінальної міліції УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Володимир Марчук.

Заступник командира батальйону, під керівництвом якого бійці несли службу в Маріуполі упродовж місяця, капітан міліції Богдан Рокетський в свою чергу також подякував підлеглим і зауважив, що тепер це справді згуртований колектив, який довів свою боєздатність. Підтвердження цьому – численні відзнаки керівників донецької міліції найкращим прикарпатським правоохоронцям та подяка усьому загону, повідомляю СЗГ УМВС в області.

Лунає команда «Розійдись!» - і бійці опиняються в обіймах рідних та друзів, які з нетерпінням чекали їх зі службового відрядження. Тепер вони матимуть короткострокову відпустку, щоб перепочити, а відтак знову повернутися в стрій.

2

3

4

5

6

7