Logo
21 Вересня 2015, 13:33

Досвід проекту «Молодь і влада» в Івано-Франківська переймають європейські міста, – Анушкевичус

В Івано-Франківську розпочався набір охочих взяти участь у черговому проекті «Молодь і влада». До участі в ньому запрошують студентів 3-5 курсів ВЗН та випускників.

1

Проект «Молодь і влада» є хорошим стартом для активних молодих людей, які прагнуть пов’язати своє життя із державною службою або займатися активною громадською діяльністю задля блага нашого Івано-Франківська.

Метою проекту є надання усім охочим можливості ознайомитися з діяльністю структурних підрозділів виконавчих органів міської ради «зсередини», сформувати власну незалежну думку з цього приводу, отримати практичні знання та досвід.

«Молодь і влада» є багаторічним, своєрідним містком між молодими франківцями та міською владою. За час існування проекту біля 400  молодих людей  ознайомилися з особливістю роботи в органах місцевого самоврядування. Чимало з них вже працюють в державній службі. За результатами стажування згідно проекту 32  молоді людини  після успішного проходження конкурсу  працевлаштовано у структурні підрозділи МВК», – зазначила голова Івано-Франківського молодіжного міськвиконкому Ірина Рабарська.

За словами міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, досвід проекту «Молодь і влада» переймають європейські міста.

«Мер литовського міста Єлгава дуже зацікавився нашим проектом. Адже розповів, що у них молодіжний рух сам по собі та не співпрацює з владо. Крім цього, польське місто Жешув, європейське місто, яке дуже швидко розвивається, але має прогалину у співпраці з молодіжними організаціями. Вони теж зацікавились проектом «Молодь і влада», – розповів мер.

Проект «Молодь і влада» значно удосконалився. На учасників проекту чекає  цікава та насичена багатьма змістовними заходами програма.  Молодь матиме можливість не тільки  отримати інформацію про  роботу владних структур на місцях, а й почерпнути багато корисного для свого особистісного розвитку.

Анкету-заявку на участь у проекті можна заповнити з понеділка по п’ятницю з 15.00 -17.00 за адресою вул. Грушевського,21, каб.104, або в онлайн режимі за посиланням https://docs.google.com/forms/d/16zoYfZaggsg9C3xyX-3dJtKa_RsM3ge5YtofJX-F4ak/viewform   до 04 жовтня  2015 року.

2

Схожі Новини