Logo
9 Серпня 2019, 19:23
Теги: озеро

Два озера Прикарпаття увійшли в Топ-10 для літніх подорожей

Ми розповімо про найкрасивіші і незвичайні озера України, для літніх мандрівок.

Озеро в Буковелі (Івано-Франківська обл.)

Найкомфортніше і облаштоване зі списку. Воно штучне, розміром 750 на 140 м, а глибина досягає 8 м. На його створення було витрачено близько 150 млн грн. Тут є відмінно обладнаний пляж завдовжки більше 2 км з шезлонгами і парасольками. Напрокат можна взяти катамарани, водні лижі, гідроцикли і Вейк. А також зануритися з аквалангом.

Окремо є зона з атракціонами для дітей і великими гірками для дорослих. Сам курорт Буковель розташований в оточенні хвойних лісів і гір, тому там знайдеться заняття абсолютно для всіх. Можна ходити на екскурсії, збирати ягоди і гриби, кататися на роверах і конях і так далі.

 

Озеро Росохан (Рожнятівський р-н, Івано-Франківська обл.)

Саме дике і маловідоме широкому загалу озеро є гідрологічною пам’яткою природи і знаходиться високо-високо в горах. Подейкують, що воно виникло в результаті падіння метеорита. Його площа 500 кв. м, глибина близько 5 м. Причому вода настільки чиста, що видно кожен камінчик. Правда, вона ще й досить холодна, вище 15 градусів температура не піднімається.

Але це легко пояснюється розташуванням на висоті 1120 м над рівнем моря. Тут незвичайні ліси, найчистіше повітря і майже ніколи немає туристів. Тому їжу потрібно брати з собою. І куртку про всяк випадок теж.

 

 

Джерело ВСВІТІ.

Схожі Новини