Logo
30 Червня 2020, 18:23
Теги: Прощук

Едуард Прощук під час виступу в Раді розповів про масштаби повені на Прикарпатті

Сьогодні, 30 червня, народний депутат від 85-виборчого округу Едуард Прощук у верховній Раді виступив із заявою від двох фракцій.

У заяві йшлося про масштаби повені на Прикарпатті та про конкретні дії влади по подоланню її наслідків: відбудову знищеної інфраструктури, відшкодування матеріальної шкоди потерпілим.

Селища, села, райони, залишились без доріг та мостів. Зруйновано об’єкти інфраструктури. Підтоплені домогосподарства, туристичні об’єкти, лікарні, садочки. Сотні сімей залишились без житла, і на жаль, є жертви.

Люди, які постраждали від паводків першочергово очікують: відбудови знищеної інфраструктури та матеріальних відшкодувань.

"Не вихід кожних 10-12 років боротися із наслідками повеней, треба системно працювати на випередження. Ми очікуємо від Уряду спеціальної програми, стратегії боротьби із завданої шкоди, щоб уникнути масштабних наслідків повеней в майбутньому. Ми готові ініціювати створення робочої групи щодо законодавчого забезпечення стратегії протипаводкових заходів. Ще раз наголошу, дуже важко боротися із наслідками якізавдають паводки, тому важливі превентивні дії", - відзанчив Едуард Прощук.

Схожі Новини