Logo
3 Липня 2019, 15:40
Теги: кандидат

Едуард Прощук про те, чому молоді політики партії "Слуга народу" мають усі шанси змінити країну

За результатами останніх соціологічних досліджень, все більше людей говорять про те, що Україна потребує тотального перезавантаження влади – молодих облич, що можуть і готові діяти. Українці втомилося від невиконаних обіцянок про покращення умов життя, і прикарпатці – не виключення.

21 липня Україна має всі шанси зробити крок до розвитку. Про намір взяти участь у виборах до Верховної Ради України розповів Едуард Прощук – людина нового покоління, голова федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, а також підприємець і відомий меценат краю. Як кандидат в народні депутати від партії «Слуги народу» у 85 виборчому окрузі (Калуський, Рогатинський та Галицький райони) він розповів, чому йде в політику та що планує зробити.

Як успішний лідер, меценат та підприємець, чому Ви вирішили піти в політику?

Бачу великий запит на зміни, тож хочу долучитись до процесів, яких потребує країна та наш край. Завжди працюю на результат і знаю як досягати поставлених цілей. Маю досвід роботи на керівних посадах та бізнесі. Я підприємець у другому поколінні. Моя сім’я випікає хліб понад 20 років. Також я займаюсь громадською діяльністю: активно підтримую молодь, спортсменів і займаюсь розвитком олімпійських видів спорту. Прийняв рішення долучитися до команди президента Володимира Зеленського, бо прагну працювати в команді чесних і порядних людей, яким вдасться змінити систему влади, що прогнила і повністю корупційна.

Що саме не подобається у «старій» системі влади? Чому вважаєте, що їй потрібне перезавантаження?

Якщо ми говоримо про Верховну Раду, то мені не подобається, що до неї входять в основному лобісти певних фінансових, великих промислових груп, так званих, олігархів. Мені не подобається, що політики старої формації ставлять особисте збагачення вище інтересів держави. Це потрібно змінювати! Депутат нової формації має бути людиною, яка надає якісний сервіс для свого громадянина. А не так, що це «священна корова», яка захищена законом та має свої преференції, відділена від народу, як надлюдина.

Ви ознайомлені з проблемами мешканців Калуського, Рогатинського та Галицького районів? Що, власне, першочергово плануєте робити?

Мені зрозумілі проблеми, які є в цьому краї, адже я тут народився. Я люблю цей край, сформувався тут як особистість. Хочу, щоб наш регіон був успішний, а люди, які тут проживають були забезпечені та соціально захищені. У Калуському районі складна екологічна ситуація. Потрібно провести системну інвентаризацію, щоб розуміти, що відбувається на підприємствах у нафтохімічній та енергетичній галузі, які є проблеми і шляхи виходу з них. Також хочу досягти контролю над вирубками лісів. Це – наші легені. Потрібно запровадити електронний моніторинг вирубки лісу, щоб кожен міг в онлайн-режимі зайти і побачити, що відбувається на таких територіях. Ліс потрібно заготовляти, але насаджень має бути більше. Коли сальдо буде плюсове – повеней стане менше і ці жахливі картини, які ми можемо спостерігати, – пропадуть.

У співпраці з приватним сектором необхідно «підтягнути» спортивну інфраструктуру. Мені відомо, в яких умова тренуються наші діти. Вони показують фантастичні результати, але це не завдяки, а всупереч системі. Реалії такі, що за 28 років в Івано-Франківській області не реалізували жодного інфраструктурного спортивного проекту.

Якою бачите свою роль у Верховній Раді?

Іду в команду президента Володимира Зеленського і буду допомагати цій команді. Слід призначити професійний Уряд, який буде виконувати програму, за яку проголосували 73% населення. Ми вже зробили перші кроки. І для того, щоб вони були продуктивні та ефективні нам потрібно продовжувати розпочате. Країні потрібні кардинальні зміни, щоб хотілося тут жити. Молодь мріє емігрувати, а повинні хотіти залишатися жити в Україні, розвиватися тут і бути успішними у своїй країні.

Чи не боїтеся Ви конкуренції на своєму окрузі?

Конкуренти мають боятися нових облич, нових підходів. Цікавіше буде на окрузі, маючи такі виклики в особі відомих людей. Налаштований на чесну конкурентну боротьбу. Слово «боротьба» взагалі викликає у мене хороші асоціації з тим видом спорту, яким я займався. Ми завжди в житті боремося, я – зокрема.

Як вважаєте, в чому сила молодих політиків, які формуватимуть Раду?

У чеснотах, які мають їх відрізняти та відрізняють від старої системи. Порядність, чесність, любов до свого краю, не фальшива, а правдива. Я думаю, прийшов час молодих людей, які мають певні моральні цінності і в них є червоні лінії, за межі яких, вони, за жодних обставин, не будуть переступати. Після 21 квітня країна змінилася і цей процес безповоротний.

 

Схожі Новини