Logo
22 Квітня 2015, 21:34

Експерти із семи країн говорили у Франківську про нафтогазову енергетику

У середу, 22 квітня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась четверта міжнародна науково-технічна конференція “Нафтогазова енергетика 2015″.

нафта

“На цій конференції є делегації з Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини, Австрії, Америки. Ми хочемо порадитися з фахівцями стосовно того, які нам надалі застосовувати технології, – каже Олег Карпаш, проектор з наукової роботи і міжнародної діяльності університету нафти і газу. – Ми знаємо методології, та не маємо технологій. Адже створити їх – це великі затрати. Представники фірм, які присутні на засіданні, готові створити на базі технопарку нашого вузу полігон для апробацій нових технологій”.

Під час пленарного засідання слухачі мали можливість задавати доповідачам питання онлайн – на сторінці заходу у соцмережі, інформує "Репортер".

Із предметними виступами доповідали українські та іноземні експерти у сфері енергетики – Геннадій Рябцев із центру “Психея”, Михайло Гончар з центру глобалістики “Стратегія ХХІ”, Наталія Урбанчікова представляла Технічний університет Кошице, що у Словаччині, Олексій Раптанов із найбільшого приватного видобувача природного газу в Україні ПрАТ “Нафтогазвидобування”,  Олена Мірошниченко із ДТЕК – найбільшої енергетичної компанії України та інші.

Також відбувся семінар у рамках проекту InnoverEAST – програми ЄС із дослідження інновацій, та круглі столи стосовно тем вуглеводневого сектору, трубопровідного транспорту України, підвищення ефективності розвідки та освоєння покладів природного газу.

23 квітня конференцію продовжать секційними заняттями – 80 доповідачів розкажуть про сталий розвиток нафтогазової інженерії та енергетики, окрім того відбудуться культурні та виробничі екскурсії для учасників конференції.

Схожі Новини