Logo
3 Травня 2015, 14:10

Експерти визначили інформацію, яку мають публікувати франківські комунальні підприємства

Центр політичних студій протягом березня-квітня 2015 року провів опитування серед тридцяти експертів в Івано-Франківську з різних сфер. А саме щодо інформації, яку обов’язково повинні публікувати комунальні підприємства.

комуналка

Зокрема респонденти визначили, що найважливішим є розміщення адреси та контактів (252 балів) комунального підприємства. На другому місці публікація інформації про порядок утворення тарифів на послуги (238 балів), які надає відповідне підприємство. А третє місце з 233 балами розділила інформація про години прийому керівництва КП та річний план закупівель, якщо такі здійснюються. Четвертим пріоритетом стало можливість подати електронну скаргу чи пропозицію, та публікація щорічного фінансового звіту.

Також більшість експертів визначили окремо потребу в створенні офіційних веб-сайтів комунальних підприємств та утворенні наглядових рад для контролю за функціонуванням КП міста.

ЦПСА готує проект рішення, щоб визначити єдиний стандарт за яким комунальні підприємства мають публікувати інформацію.

В рамках проекту запущено веб-сайт, де кожен житель Івано-Франківська може дати оцінку роботі комунальних підприємств, які працюють в  містах обласного підпорядкування. Знайти портал можна за посиланням: http://www.kprating.if.ua/