Logo

19 Травня 2019, 13:42

Євробачення-2019: переміг представник Нідерландів

Переможцем Євробачення-2019 став учасник від Нідерландів Дункан Лоренс – з піснею Arcade.

Представник Нідерландів на Євробаченні-2019 одразу зайняв перше місце в рейтингах букмекерів та став фаворитом глядачів. Співак набрав 492 балів від журі та глядачів та здобув перемогу на пісенному конкурсі, пише BBC.

 

Другим на Євробаченні-2019 став Mahmood з Італії, третім - Сергій Лазарєв з Росії.

Під час голосування журі головна конкуренція прозгорнулася між конкурсантами від Північної Македонії, Італії, Азербайджаном та Нідерландами. А лідером на першому етапі став конкурсант від Швеції.

Дункан Лоренс з піснею Arcade:

А за балами телеглядачів у ряди фаворитів увійшли ще Норвегія, Росія і Швейцарія.

Загалом перша десятка за країнами виглядає так:

Нідерланди

Італія

Росія

Швейцарія

Норвегія

Швеція

Азербайджан

Північна Македонія

Австралія

Ісландія

Всього ж у фіналі, який проходив у Ізраїлі, виступили 26 виконавців.

Загалом аудиторія Євробачення-2019, за даними організаторів, складала близько 200 млн глядачів по всьому світу.

В Україні його показували два канали: "UA: Перший" та СТБ.  Утім, українські глядачі не могли голосувати, оскільки цього року на конкурсі не було учасника від України. А в голосуванні брала участь 41 країна.

Без Maruv, але з Вєркою Сердючкою

Україна участі в цьогорічному Євробаченні не брала через скандал.

Переможниця нацвідбору Maruv - так само як і деякі інші конкурсанти - подтрапили під шквал критики через їхні виступи у Росії. В результаті контракт про участь в Євробаченні Maruv і НСТУ не підписали - співачка була незадоволена його умовами, які назвала "кабальними".

Суспільний мовник вів перемовини з конкурсантами, що посіли у нацвідборі друге і третє місця, але гурти Freedom Jazz та Kazka підписувати контракт так само відмовились.

Зрештою НСТУ оприлюднила рішення про те, що Україна взагалі не братиме участі в цьогорічному Євробаченні.

Водночас, українські артисти на сцені фіналу Євробачення-2019 року все ж були - Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки разом зі своїм балетом виконав пісню тогорічної переможниці конкурсу Нетті Барзілай "Toy".

Він виступав поза конкурсом - як запрошений гість. До речі, іншою запрошеною гостею фіналу стала Мадонна, а також ряд колишніх учасників.

"Це гарний хід - коли учасники переспівують пісні один одного. Сподіваюся, нас хоч на цей раз не перекриють рекламою, і люди, які хочуть це побачити, побачать", - розповів артист виданню "КП в Україні".

"З нашою участю в конкурсі вийшов якийсь зіпсований телефон. Деякі думають, що ми беремо участь в "Євробаченні" як конкурсанти. Кажуть: "Ми за вас вболіваємо!" - додав Андрій Данилко.

Він додав, що Вєрка Сердючка з балетом на прохання організаторів виступили саме у "легендарних" сріблястих костюмах з зіркою - таких, як у 2007 році, коли учасник від України посів друге місце.

Водночас тодішню пісню Вєрки Сердючки "Лаша-Тумбай" виконала минулорічна срібна призерка Євробачення від Кіпру Елені Фурейра.

 

Схожі Новини