Logo
26 Березня 2020, 18:18

Фільм "Мої думки тихі" з відомою франківчанкою вийшов в прокат

Одна з найпопулярніших українських комедій останніх часів - фільм "Мої думки тихі" вийшов в онлайн-прокат.

Головну роль там зіграла франківчанка Ірма Вітовська, пише Типовий Франківськ.

Переглянути фільм можна на українському легальному сервісі інтернет-телебачення OLL.TV, купивши за 49 гривень.

Комедія вийшла в широкий кінопрокат у січні 2020, а касовий збір склав майже 10 мільйонів гривень. У кінотеатрах її переглянуло понад 100 тисяч глядачів.

У фільмі, знятому у жанрах комедії та драми піднімається вічна проблема батьків та дітей. Саме мати не пускає головного героя Вадима на роботу до Канади.

Він працюючи звукорежисером і музикантом, зустрічає купу проблем і зазнає безлічі невдач у роботі.Така ж криза чекає на нього і в особистому житті.Врешті решт, канадська компанія пропонує йому записати звуки українських тварин Закарпаття. Хлопець із захопленням і творчістю виконує дане замовлення. Але мама, яка поїхала разом з ним, постійно йому заважає та відволікає.

Вадима зіграв Андрій Лідаговський, а Ірма Вітовська зіграла його матір.

Критики схвально відгукнулися про стрічку. Вперше фільм було показано на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, де фільм отримав Спеціальну премію журі.В рамках Одеського міжнародного кінофестивалю фільм отримав приз глядацьких симпатій та  премію FIPRESCI за найкращий український фільм.

Також режисер отримав нагороду національної премії кінокритиків КІНОКОЛО у категорії Відкриття року, а Ірма Вітовська була нагороджена за найкращу жіночу роль.