Logo
25 Липня 2017, 10:50

Фільм просто неба зібрав у міському парку сотні франківців (ФОТО)

В Івано-Франківську просто неба показали американську стрічку режисера Теа Шеррок "До зустрічі з тобою".

1

Подивитися романтичний фільм прийшли сотні франківців. Для всіх на літній сцені не вистачило місця. Тому хтось розмістився на траві, хтось на бруківці, а хтось просто дивився стоячи, пише Курс.

Фільм "До зустрічі з тобою" вийшов минулого року. Він створений за  сюжетом однойменного роману-бестселера Джоджо Мойєс.

Фільм переносить глядачів у невелике провінційне містечко, де живе головна героїня Луїза Кларк. Луїза зустрічається з хлопцем, якого насправді не любить. Однак її життя змінює молодий чоловік Уїлл, прикутий до інвалідного візка.

Він був спортсменом і насолоджувався життям, доки його не збив неуважний мотоцикліст. Аварія стала причиною багатьох травм, які переконали хлопця, що його життя закінчене. І в той момент, коли життя героїні летить під укіс, її наймають батьки травмованого Уїлла як доглядальницю.

Луїза зауважує депресію свого підопічного і вирішує за всяку ціну довести йому, що життя варте того, щоб дихати на повні груди. Луїза дарує Уїллу надію на те, що ще не все втрачено, а він вчить дівчину речей, про які вона давно мріяла.

2

3

4

5

6