Logo
31 Жовтня 2019, 07:40
Теги: фільм

Фільм "Ukraïner. The Movie" покажуть в Івано-Франківську

"Ukraïner. The Movie" побачать по всій Україні, США, Польщі та Великобританії.

Перший повнометражний фільм про Україну "Ukraïner. The Movie" покажуть одночасно понад 40 містах і 4 країнах.

Ukraïner повідомляє у Facebook, що одночасний показ фільму відбудеться 1 листопада о 19:00. 

Прем'єри заплановані як у великих кінозалах, так і в невеличких приміщеннях, як у Києві та Лос Анжелесі, так і в Царичанці та Іваньках.

Це неймовірно, що наш фільм об'єднує українців від Маріуполя до Івано-Франківська, від Ноттінгему до Варшави. Це буде неймовірна і незабутня мить, яку ми транслюватимемо у прямому ефірі. Перебуваючи на одному з цих показів, ви зустрінетесь із командою проєкту та фільму та зможете поспілкуватись наживо, у якій точці на мапі ви б не були.

Вхід — вільний.

Місце - простір "Форма" на Promprylad.Renovation

Кількість місць обмежена 60-ма.

РЕЄСТРАЦІЯ: docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSec944QUdicoB2Lh7h5PC9uA9CVtBByFwRDhxxQbHKMgk0jtQ/viewform

Довідково: «Ukraïner. The Movie» — історія про буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. Фільм розповідає історії про героїв із різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла й мистецтво, цікаві ініціативи та культуру. Персонажі цієї стрічки не пов’язані між собою, їхні світи різні, утім, ця різність об’єднує країну. Фактично стрічка «Ukraïner. The Movie» покаже один день із життя України.

Нагадаємо, Ukraїner — волонтерський медіапроєкт, який у дослідницьких експедиціях відкриває справжню, несподівану, цікаву та автентичну Україну. До творення проєкту залучено понад 300 волонтерів, а матеріали Ukraїner виходять уже десятьма мовами.

 

Схожі Новини