1 Вересня 2019, 14:42
Теги: спорт, спорт

ФК "Калуш" привезли перемогу після матчу на Київщині

На Київщину футбольний клуб "Калуш" вирушав лише за перемогою, адже у двох попередніх матчах чемпіонату та кубка зазнавав прикрих поразок, тож саме матч з "Діназом" мав стати хорошою можливістю повернутись на переможну стежину.

Про розгромну перемогу ФК"Калуш" над "Діназом" повідомляє пресслужба клубу на сторінці у соцмережі.

Зі стартових хвилин калушани диктували свої умови на полі, створивши кілька небезпечних нагод біля воріт клубу з Вишгорода.

Згодом Матушевському та Горбаченку не вистачило зовсім трохи, щоб вразити ворота після розіграшів кутового. "Калуш" нагнітав, але кількість гольових нагод ніяк не хотіла перерости у перевагу на табло, тож забиті м'ячі "червоно-чорні" приберегли на другий тайм.

По перерві ситуація на полі стадіону в Демидові  не змінилась – підопічні Василя Качура надалі високо й активно пресингували, плели мережива своїх атак, та відкрити лік голам зуміли лише на екваторі тайму. Та й зробили це в англійському стилі в три (!) дотики до "круглого" – Попович ввів ігровий снаряд ударом від воріт, Кохман продовжив на Горбаченка, який в один дотик перекинув голкіпера. Зразкова комбінація видалась не лише красивою, а й результативною – 0:1.

Не минуло й п'яти хвилин, як Ременюк подвоїв перевагу гостей, забивши перший м'яч у футболці калушан – Андрій накрутив оборонців і невідпорно пробив у ближній кут. З гарматою нашого півзахисника голкіпер не зумів впоратись – 0:2. Під завісу матчу своє вагоме слово у матчі сказав і Книш. В притаманному для себе стилі Данило зібрав навколо себе півкоманди (!) суперників і забив більярдним ударом у нижній кут, встановивши остаточні 0:3 на табло.

"Єврокубковий" графік нашої команди підходить до завершення – наступної середи, 4-го вересня, ФК "Калуш" на домашній арені прийматиме чернівецьку "Буковину". Матч на стадіоні "Хімік" розпочнеться о 18:00.