Франківчанка віддала шахраю 2500 доларів, щоб “відкупити” сина від злочину

Жінка потрапила на гачок аферистів – повірила, що ті посприяють уникнути відповідальності за нібито вчинений її сином злочин.

шахраї

Дзвінок на стаціонарний телефон пролунав до жительки обласного центру 9 січня в обідню пору, повідомляє прес-служба обласної поліції.

Невідомий чоловік повідомив 73-річній жінці, що її син нібито побив людину. Тож, аби уникнути відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, чітко вказав суму 3000 доларів США – за “сприяння у справі”.

Схвильована жінка повірила і відповіла, що не має такої суми грошей, тож зловмисник сказав віддати, скільки є. Потерпіла зібрала гроші в сумі 2500 доларів США та передала їх невідомому чоловікові, котрий підійшов до її будинку.

Тільки після цього жінка зателефонувала до сина і з’ясувала, що з ним усе гаразд і жодного кримінального правопорушення він не вчиняв. Відтак звернулася з повідомленням до правоохоронців.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, у ході якого проводяться заходи щодо вставлення осіб, причетних до вказаного шахрайства, та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

588 1

Залишити Коментар