Logo

23 Лютого 2019, 14:20

Франківчанки допомогли розшукати жительку Тернополя

Жительку Тернополя, Ольгу Рибалку, яка вийшла з дому 15 лютого і не повернулася, знайшли днями у Івано-Франківську.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції в Тернопільській області. Пише Типовий Франківськ з посиланням на 20 хвилин. Жінку помітили перехожі дівчата і зателефонували рідним.

Донька пані Ольги Тетяна Сідорова дякує усім небайдужим людям, які усі ці дні допомагали у пошуку її матері та підтримували.

"Ось вона чарівна сила "Фейсбуку". Сьогодні нашій сестрі зателефонували дві дівчини з Івано-Франківська Аліна і Христина, та сказали, що на вокзалі до них підійшла жінка і попросила знайти Юлю Рибалку або Яну Гайворонську (її доньки - прим. ред), сказала, що вона загубилась. Дівчата знайшли Яну через "Фейсбук". Поки сестри їхали на таксі до Івано-Франківська, Аліна і Христина відвели маму в кафе, нагодували і заспокоїли. Як виявилось, наша мама втратила пам’ять, але згадувала імена дітей. Вона залишилась без грошей і зв’язку. Зараз мама в лікарні, проходить обстеження, поруч з нею близькі. Дякую усім за допомогу в пошуках мами, за те що не проходите повз чужої біди", - повідомила "20 хвилин" Тетяна.

Як повідомляли раніше, продавець з тернопільського ринку 58-річна Ольга Рибалка вийшла з дому і не повернулася зранку 15 лютого. 

Цього дня жінка скаржилась на підвищений тиск, зателефонувала на роботу, відпросилась і збиралася до лікарні. Але в 10.00 на вулиці Чорновола, 4 мобільний зв'язок з нею пропав. Доньки звернулися в поліцію, пресу, розмістили пост про розшук матері у соцмережі "Фейсбук", а також розкреїли фото мами по місту.

Ольга Рибалка знайшлася через 5 днів після зникнення.