Logo

6 Жовтня 2015, 15:56

Франківчани зможуть взяти участь в програмі Європейського Союзу та Східного партнерства «Культура і креативність»

Відкритий конкурс: навчально- ознайомчий тур і программа партнерства з Польщею у межах програми ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність»

1234

Програма Європейського Союзу та Східного партнерства «Культура і креативність» приймає заявки від організацій культурних і креативних індустрій шести країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна) на участь в навчально-ознайомчому турі та програмі партнерства. Програму фінансує Європейський Союз. Буде обрано шість організацій, які весною 2016 р. матимуть нагоду пройти навчання та попрацювати разом із заздалегідь відібраними польськими організаціями аналогічного профілю, з метою налагодження довгострокових партнерських відносин у культурній сфері. Організатор туру – Національний центр культури Польщі, а основним місцем проведення заходу стане м. Вроцлав – європейська столиця культури 2016 р.

Мета програми – дати початок цілій серії довготермінових партнерських союзів між активними організаціями культурних і креативних індустрій Польщі та країн Східного партнерства. Завдяки встановленню партнерських відносин, розширюватимуться зв’язки/обмін між організаціями Польщі та країн Східного партнерства, й ці організації матимуть змогу сприяти професійному зростанню одна одної.

Подавати заявки на участь можуть державні заклади культури, приватні та комерційні організації культурної галузі, організації громадянського суспільства та недержавні організації, які працюють у сфері культурних і креативних індустрій.

Кінцевий термін подання заявок: 7.12.2015.

Детальніша інформація за посиланням:

http://www.culturepartnership.eu/ua/article/v%D1%96dkritiy-konkurs-navchaljno-oznayomchiy-tur-%D1%96-programa-partnerstva-z-poljscheyu-u-mejah-programi-%D0%84s-ta-sh%D1%96dnogo-partnerstva-kuljtura-%D1%96-kreativn%D1%96stj

https://www.facebook.com/culturepartnership

http://www.nck.pl/