Logo
20 Липня 2019, 10:25

Франківець розробив мобільний додаток для походів Карпатами

“В Похід Карпатами” - безкоштовна програма для телефонів на Android, яка поєднує в собі функції навігатора та довідника, а в майбутньому - і соціальної мережі.

Головний інструмент цього додатку - це інтерактивна топографічна карта, яка підтримується самими користувачами додатку, повідомляє Бліц-інфо.

Робота offline, тобто без підключення до інтернету (всім відомо, що в Карпатах покриття мобільним зв'язком є не всюди).
Низьке використання батареї. GPS навігація працює лише тоді, коли ви активно користуєтесь додатком.
Можливість завантажувати карти конкретних регіонів Карпат.
Прогноз погоди для вершин та масивів Карпат.
Обмін фотографіями та коментарями про об'єкти на карті.
Швидкий пошук джерел, колиб, розташування для табору, цікавих туристичних місць.

“Я дуже люблю гори. Часто мандрую Карпатами. Сам особисто стикався з ситуаціями, коли не вистачає води і невідомо чи є джерела попереду, або раптово починається гроза і потрібно десь заховатися. Паперові карти не завжди допомагають, інформація часто застаріла. Тому я вирішив створити мобільний додаток перш за все для себе, щоб володіти інформацією під час походів, спокійно знаходити вихід із незвичайних ситуацій. І виникла ідея поділитися ним з туристами. Поціновувачів Карпат стає все більше і більше. Піші походи з використанням мобільного додатка зможуть подарувати їм справжню насолоду красою Карпатських гір”, - впевнений розробник мобільного додатку Роман Гелемб’юк.

Додаток інтегрований із веб сайтом https://vpohid.com.ua. Його можна встановити із “офіційного” Google Play сервісу: легко знаходиться за фразою “В Похід Карпатами".

Схожі Новини