Logo
1 Лютого 2019, 15:19

Франківський Urban Space може з'явитися у ще 15 країнах світу

Сьогодні, 1 лютого, в Urban Space 100 франківець Юрко Филюк розповів про Всесвітній економічний форум у Давосі.

Форум відбувся у Швейцарії з 22 по 25 січня "Між Давосом і Франківськом", інформує Типовий Франківськ.

Франківець, співзасновник платформи "Тепле Місто" та "Промприлад.Реновація" Юрій Филюк, представляв проект Urban Space 100 та Promprylad.Renovation на міжнародній спільноті.

За словами Филюка, про те, що він братиме участь у форумі стало відомо за 3 тижні.

У програмі було кілька цікавих зустрічей. Серед них, зустріч з
американським фінансистом, меценатом та філософом Джорджем Соросом, яка відбувалась під час сніданку.

Франківець розповідав на форумі про нову модель трансформації суспільства на прикладі Urbanу  та "Промприладу". Вражень від обміну думками, було багато. Загалом з приводу того, як будуються міжнародні стосунки та як росте суб'єктність України на міжнародній арені.

Є дві основні тенденції, які відстежувались на Форумі: Перше - стурбованість можливою майбутньою економічною кризою, яка звичайно має підґрунтя. Друге - люди, які розуміють і визнають, що ми вже й так живемо в кризі, розуміють, що можлива четверта індустріальна революція.

"Зараз історичний шанс українців - рішення, які ми можемо пропонувати є актуальними для інших країн, адже нам звично перебувати в зоні "турбулентності"", - відзначив Юрко Филюк.

Відтак розповів про затребувані професії майбутнього. Франківець відзначив, що в попиті буде людина спеціаліст, яка дуже швидко може перепрофільовуватись і вирішувати ситуації тут і зараз.

"Українець зараз може видавати іншу точку зору пережиту, досвідну. Наші програмісти в світі в топі. Вони можуть виконувати творчі і нестандартні завдання в ІТ-сфері. Ком'юніті білдерс - теж професія майбутнього, адже потрібні будуть люди, які можуть зшивати суспільство, щоб воно рухалось з збалансованою швидкістю", - наголошує Юрко.

Крім того, розповів, що команда отримала запити на 150 реплікацій
Urban Spaceу в 15 країнах світу. Промприлад, як модель цікава в Німеччині, як приклад об'єднання людей.