Logo
29 Травня 2015, 16:22

Франківськ став "Улюбленцем соціальних мереж" – за версією читачів "UaModna"

З 21 квітня по 25 травня цього року на сайті UaModna проходив фотоконкурс "Моє місто у фотографіях", під час якого кожен охочий міг опублікувати на сайті світлини свого міста та показати його красу іншим читачам.

франківськ

Всього в конкурсі взяло участь 55 авторів, які представили фотографії 34 міст України. А 26 травня за результатами голосування редакція "UaModna" визначила переможців, пише Курс.

За підсумками конкурсу було обрано одного переможця та двох авторів, які відзначені в номінаціях "Вибір редакції UaModna" та "Улюбленець соціальних мереж".

Переможцем конкурсу став Ростислав Сергійчук (м. Кривий Ріг), альбом якого отримав найбільше переглядів (1142), вподобань ❤ (8) та чиїм альбомом поділиться найбільша кількість читачів (416). Переможця визначили, помноживши усі три показники.

Номінацію "Улюбленець соціальних мереж" отримала Мар’яна Гевак (м. Івано-Франківськ), її альбомом в соціальних мережах поділилися 552 користувачі. Переможцем в номінації "Вибір редакції UaModna" стала Ірина Пінчукова (м. Харків).

Детальніше з результатами фотоконкурсу Ви можете ознайомитися на сайті «UaModna».

Однією з цілей цього конкурсу було створення та наповнення фотокарти України, тому команда веб-платформи "UaModna" вже незабаром розпочне реалізацію цього задуму. Для наповнення фотокарти будуть використані світлини, що брали участь в конкурсі.

Схожі Новини