Logo

16 Серпня 2015, 12:17

Франківська команда професіоналів готова безкоштовно працювати на безалкогольному весіллі

Останні декілька днів фейсбук-спільнота має нову тему до обговорення - безалкогольне весілля, на якому безкоштовно погодилась працювати команда професіоналів.

весілля

 

Розпочалось все з поста ведучого Олега Андрухіва з Івано-Франківська про те, як люди відгуляли весілля абсолютно без спиртного, і коментаря, що він готовий безкоштовно тамадувати на такому святі, інформує "Стик".

 

"Олег - відомий шоумен і ведучий, який не вживає алкоголю і чітко озвучує дану життєву позицію, - розповідає весільний координатор Ірина Станіславська. - Ми час від часу працюємо з ним в одній весільній команді. Я підтримую лайф-стайл, в якому нема місця алкоголю, тому коли прочитала пост Олега, то висловила згоду підтримати ініціативу і скоординувати таке весілля".

 

Відразу ж протягом дня у соцмережі сформувалася група підтримки з фахівців весільної індустрії, які висловили бажання долучитися до такої ідеї. Одночасно виник табір тих, хто називав це безглуздям і висловлювався вкрай негативно, зауважує Ірина.

 

Серед фахівців, які бажають надати безкоштовно свої професійні послуги в такому проекті, крім ведучого і координатора, вже є фотографи, музиканти, готова шоу-програма. Тепер залишилось знайти тільки відеооператорів і свідомих наречених, які не бояться вийти за межі суспільної думки і готові почати спільну життєву дорогу на "тверезу" голову.

Схожі Новини