Logo
5 Грудня 2016, 16:30

Франківська красуня Анна Заячківська популяризує українську вишиванку у Вашингтоні (ВІДЕО)

Днями у Вашингтоні (Америка) відбувся показ сучасних українських вишиванок, який організатори назвали "Культурна дипломатія".

zayachkivska

Участь у показі взяли відомі вітчизняні дизайнери - Олена Даць, Оксана Полонець та Роксолана Богуцька, пише tochka.net 

Серед моделей, які представляли українське вбрання - "Міс України 2013" Анна Заячківська,котра переїхала і постійно тепер працює в Нью-Йорку.

"Я пишаюся тим, що можу бути інструментом популяризації України у світі. Звісно, що це не останній мій захід", - прокоментувала свою участь у показі Анна.

Співорганізатор заходу Ірина Мазур зазначає, що в українських дизайнерів є великі шанси вийти на світовий рівень, адже попит на речі від них за останні роки відчутно зріс завдяки крою тканин та поєднанню стилів.

"Українська вишиванка, перш за все, сама по собі є дуже яскравою. Людина, котра жодного відношення до української культури не має і вперше в житті побачить вишиванку, візуально запам'ятає її надовго", - зазначає Ірина Мазур у коментарі Голосу Америки.

Однак вийти на амерканський ринок, за словами дизайнера Людмили Рябій, котра привезла до американської столиці бренд "Орнамент", буде не просто через необхідність високого фінансування.

https://youtu.be/r4Ma9lKN1fE