Logo
22 Лютого 2017, 16:25

Франківська красуня Ганна Заячківська закрутила роман із директором “Genesis Media” (ФОТО)

Іменита уродженка Івано-Франківська, відома модель Ганна Заячківська, яка нині успішно працює в США, оприлюднила фото із потенційним бойфрендом.

заячківська

Після розриву та переїзду від італійського мільярдера Джанлуки Червари, який не так давно бурхливо обговорювали українські та світові ЗМІ, іменита модель вперше порадувала власних шанувальник фото із чарівним незнайомцем, пише WestNews.

На світлині, яка з’явилася сьогодні на сторінці нашої землячки в мережі Facebook, Ганна палко обіймає американського красеня біля басейну.

Отже, поряд із Заячківською – член ради директорів відомої інноваційної компанії «Genesis Mediа» Річард Шмуллен (Richard Smullen).

Нагадаємо, Анна Заячківська – українська модель, художниця, громадська активістка, володарка титулу «Міс Україна 2013», представляла Україну на конкурсі «Міс світу». Виростала у традиційній християнській родині в Івано-Франківську, очолювала студентську християнську спільноту, вивчала іконопис, кілька місяців провела на Майдані, готуючи їжу для протестувальників і асистуючи в медичних пунктах.

Схожі Новини