Logo
19 Вересня 2017, 09:20

Франківська красуня презентувала в Нью-Йорку виставку своїх картин (ФОТО)

З 15 по 21 вересня в Нью Йорку проходить виставка Art and Fashion Week by Art Alliance and Elegant New York.

1

Експозиція виставки розповідає про те, як зароджуються і реалізуються модні ідеї, що передує і що супроводжує процес створення нового тренда, починаючи від натхнення і закінчуючи виходом моделі на подіум.

Симбіоз моди, виконавського мистецтва, живопису - це те, чим просякнуті життя і творчість дебютантки виставки Anna Zaiachkivska, пише Бліц-Інфо з посиланням на Elegant New York

Анні належить титул «Miss World Ukraine 2013», в тому ж році вона отримала 3 місце на конкурсі «Міс Світу», як автор і виконавець авторської пісні. Але головне - вона талановитий і багатогранний художник і дуже творча людина. На виставці представлені картини з декількох циклів автора створені в останні роки.

2

Анна Заячківська — українська модель, художниця, громадська активістка, володарка титулу «Міс Україна-2013», представляла Україну на конкурсі «Міс світу». Зростала у традиційній християнській родині в Івано-Франківську, очолювала студентську християнську спільноту, вивчала іконопис, кілька місяців провела на Майдані, готуючи їжу для протестувальників і асистуючи в медичних пунктах. Зараз Анна проживає в Нью-Йорку, куди вона переїхала після розлучення з чоловіком.

3

4

5

Схожі Новини