Logo
1 Липня 2015, 09:46

Франківська Самооборона дала новопризначеному прокурору області 100 днів довіри

Вчора, 30 червня, в Івано-Франківську заступник Генпрокурора України Анатолій Матіос представив нового прокурора Прикарпаття, яким став Владислав Братюк.

прок1

На представлені були присутні представники Самооборони Івано-Франківщини. Матіос зазначив, що новий прокурор повинен налагодити співпрацю із Самообороною та запросив до слова їхнього представника.

«Питань до прокуратури у нас є багато. Але ми хотіли б нашу співпрацю почати з того, щоб ви, пане прокурор, зустрілися із нами і ми зможемо конкретно поговорити по районах, в розрізі кожного прокурора, хто як реагував на наші звернення, хто як нам допомагав, хто яку участь приймав у тому щоб наша держава була і процвітала», – заявив начальник штабу обласної Самооборони Богдан Мойсишин.

Він наголосив, що всі громадські організації області, включаючи Самооборону, дають новопризначеному прокурору квоту довіри.

прок2

«Так, як ми і раніше робили – 100 днів вашої праці. Ви працюєте 100 днів і ми приходимо до вас, вирішуємо проблемні питання, якщо вони вирішуються, і ми бачимо ваше розуміння, те, що ви йдете нам на зустріч. Тоді питання нашої подальшої співпраці увійде в ту колію, в яку має. Якщо буде співпраця і розуміння – будемо працювати», – зазначив представник Самооборони.

Крім цього, Богдан Мойсишин порадив Владиславу Братюку розпочати свою роботу із кадрової чистки.

« Найперше що ви повинні зробити – це переглянути прокурорів районів, які вже довший час сидять і якщо ви зробите кадрову політику нормально, підберете команду, а ми вам можемо в цьому допомогти, значить тоді робота наладиться. Якщо з цього не починати, то відповідно і роботи не буде», – наголосив Мойсишин.

Він побажав прокурору Івано-Франківщининатхнення та удачі, особливо, на відвідених Самообороною 100 днів.