Logo

16 Вересня 2015, 17:52

Франківські чиновники перевіряли ремонт мосту на Пасічну (ФОТО)

Сьогодні, 16 вересня, на мості через Бистрицю Солотвинську (вул. Галицька) відбулася виїзна нарада  за участю міського голови Віктора Анушкевичуса, директора державного підприємства «Мостобуд» Володимира Рачкевича, директора КП «ДРЕУ» Володимира Юсипіва, директора департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайла Смушака та начальника ДАІ Ігоря Клюки.

4

«Перш за все, я хочу вибачитися перед нашими водіями за тимчасові незручності, пов’язані з ремонтом моста, але це вимушена  дія, оскільки міст був у дуже поганому стані. Я не кажу – в критичному, але, якби ми ці роботи не розпочали цьогоріч, то наступного року нам довелося б повністю перекривати міст і робити більш комплексні роботи.

Ми бачимо, що завершується ремонт вул. Галицька і однією з найбільш проблемних ділянок цієї вулиці був міст, а особливо компенсаційні шви, які постійно давали про себе знати – або провалювалися, бо бетон став непридатним і прогнила арматура, або ж виникали горби. Окрім того, в плані безпеки і в плані збереження моста, ми зобов’язані проводити ці роботи. Нехай наші водії вибачають, але це вимушений крок для того, щоб зберегти міст», – сказав Віктор Анушкевичус.

Роботи виконує компанія «Мостобуд». Працюючи на субпідряді, вона застосовує нову технологію і нові матеріали. Ця технологія не може застосовуватися в нічний час і, коли новим матеріалом будуть залиті компенсаційні шви, півтори доби не можна буде по цьому матеріалу рухатися.

«Те, що ми бачимо на поверхні, це абсолютно не усі роботи, вони ведуться ще й всередині моста і під опорами знизу. Міст будувався давно, але і за часів Радянського Союзу, і в час Незалежної України жодних профілактичних робіт тут не велося. До суботи одну смугу ми закінчимо і рухатися по ній можна буде уже з понеділка», – наголосив міський голова Івано-Франківська.

1

2

3

5

6

7