12 Листопада 2019, 10:26

Франківські гімнасти привезли срібло з Чемпіонату України

Гімнасти Івано-Франківська повернулись з Чемпіонату України.

З 3 по 9 листопада у Кропивницькому, відбувся чемпіонат України серед юніорів з гімнастики спортивної, пише Типовий Франківськ з посиланням на Департамент молодіжної політики та спорту.

Гімнасти змагалися у командній та особистій першості за програмою Майстер спорту України, кандидата в майстри спорту, 1 та 2 спортивних розрядів.

У командній першості вихованки Івано-Франківської СДЮСШОР №1 (Гімнастична школа олімпійського резерву 1) зайняли 2-ге загальнокомандне місце. Юнацька команда в командному заліку  фінішувала четвертою.

У особистій першості вихованці Івано-Франківської СДЮСШОР №1 також доволі успішно виступили. Зокрема, Вікторія Гончар за програмою КМС виборола другу сходинку, а Софія Микицей стала п’ятою за програмою майстра спорту.

Окрім цього, у вправах на стрибках Вікторія Гончар стала чемпіонкою України, а у вправах на брусах Катерина Куліній стала срібною призеркою.