Logo

14 Березня 2029, 11:08

Франківські кафе та ресторани: вхід із собаками заборонено

З приходом весни франківчани почали частіше вигулювати свої собак. Проте власники улюбленців, зголоднівши, повинні повертатись додому – не усі заклади харчування раді вітати клієнта із собакою.

На вулицях Івано-Франківська потепліло, тож люди, без страху перетворитись на бурульки, все частіше і довше вигулюють своїх домашніх улюбленців. Втім у власників собак під час довгих прогулянок виникає запитання: у які заклади можна піти поїсти з улюбленцем.

Типовий Франківськ підготував опитування у соцмережі Instagram про те, скільки франківців навідуються у заклади харчування із домашніми улюбленцями і як реагує на це адміністрація та інші відвідувачі.

Отже, лише 5% учасників опитування беруть своїх домашніх улюбленців із собою на трапезу.

Так, відвідувачі із собаками не полюбилися адміністрації аж 68% закладів, і лише 32% кафе чи ресторанів Франківська ставляться до цього позитивно або нейтрально. Декотрі заклади навіть пропонують своїм відвідувачам посуд та їжу або воду для улюбленців. Проте є й такі, що просять або навіть вимагають покинути заклад, – їх 38%. Решта, хоч і можуть бути невдоволеними, але не проганяють відвідувачів із тваринами.

«Маю собаку, але, на жаль, багато закладів не дозволяють заходити з тваринами. Єдиний, куди мене пустили з собакою, - «New York Street Pizza». Тут ще й запропонували приготувати поїсти моєму собаці», - розповідає учасник опитування.

«Ми прийшли у «Десятку» та попросили налити у попільничку води для собаки. Натомість нам принесли окрему величезну миску для улюбленця», - зазначає франківчанка.

На думку власників домашніх улюбленців, майже половина, а саме 53%, інших відвідувачів закладів спокійно реагують на клієнта із собакою, 47% - обурюються такій поведінці.

Проте самі ж відвідувачі думають трішки по-іншому: на запитання «Як Ви реагуєте на людей із домашніми улюбленцями в закладах, де харчуєтесь?» 59% учасників опитування відповіли «Позитивно або нейтрально», решта, 41%, - «Негативно».

90% опитаних не втрапляли у будь-які курйозні ситуації із домашніми улюбленцями у закладах харчування. Проте із 10% таки ставались пригоди через собак.

«Чужий собака так сильно полюбив мене, що не хотів повертатись до власників», - коментує користувач соцмережі.

«Маю великого німецького вівчара. Потрібно було зайти у заклад на 5-10 хвилин. Через те, що собака велика, вирішив прив’язати до конструкції для паркування велосипедів. Але не побачив, що вона не закріплена. Через якийсь час чую гуркіт, підбігаю до вікна і бачу: біжить бездомний собака, за ним – мій Айдар, а ланцюг закриває металева конструкція, яка тягнеться по бруківці. Через хвилину і я приєднався до погоні», - пише учасник опитування.