Logo
14 Червня 2016, 14:50

Франківські медики надавали допомогу на концерті Океану Ельзи (ФОТО)

11 червня у Львові відбувся концерт гурту «Океан Ельзи» у рамках нового Світового туру на підтримку дев’ятого за рахунком їхнього альбому.

медики1

Члени Івано-Франківського Загону Швидкого Реагування разом з Львівськими і Тернопільськими колегами взяли активну участь у слідкуванні за загальною ситуацією на концерті, а зокрема за самопочуттям всіх присутніх, повідомляють на сторінці Івано-Франківської організації Червоного Хреста у Фейсбук .

Виступ гурту почався з немалим запізненням - півтори години, тому деякі присутні гості почали звертатись до ЗШР заздалегідь до початку концерту зі скаргами на головний біль та погане самопочуття.

«Чергування було складним. Велика скупченість людей, шалено голосний і драйвів звук… Ще до концерту до нас звертались люди і це зрозуміло, бо чекання втомлює… До того ж примхи погоди-вітер, холод, підвищена вологість…», зазначає командир молодіжної ланки ЗШР Львівського ТЧХ Володимир Яворівський.

Об’єднаний з трьох міст, Івано-Франківька, Львова і Тернополя, Загін Швидкого Реагування налічував 20 осіб. Івано-Франківький загін був досить великим і налічував 7 людей. Очолював його лікар-інтерн Василь Волос. З Тернополя були присутні 2 людини, решта-учасники ЗШР зі Львову. Всі учасники загону розподілились по всій периферії стадіону, щоб охопити своєю увагою як найбільше території.

Всього було зафіксовано 27 звернень до ЗШР. Серед них були в основному скарги на головний біль, харчове отруєння, судоми та біль у грудній клітці, затяжний кашель, запаморочення тощо. Всі вони отримали відповідну допомогу на місці. В карету швидкої допомоги учасники ЗШР доставили тільки одну людину. Це дівчина, якій стало погано через проблеми з дихальними шляхами. Василь Волос і Євгеній Закревський швидко та оперативно доставили постраждалу до пункту швидкої допомоги.

Отже, можна зробити висновок, що Загони Швидкого Реагування не тільки змогли відчути шалену атмосферу концерту, а і набули відповідний досвід у наданні Першої Допомоги в подібних заходах, де присутнє велике скупчення людей, а, відповідно, треба бути неупередженим, врівноваженим та готовим в будь-який момент помогти людям, які потребують уваги та допомоги .

медики5

медики2

медики4

медики3