Logo
5 Серпня 2019, 12:03
Теги: поліція

Франківські патрульні зупинили три машини з підробленими докумнетами

Патрулюючи на вулиці Максимовича поліцейські зупинили автомобіль Volkswagen Passat за порушення правил дорожнього руху.

В ході бесіди, водій помітно нервував та поводився агресивно. Під час перевірки документів, а саме свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, інспектори помітили ознаки підробки, пише Типовий Франківськ із посиланням на прес-службу патрульної поліції області.

При візуальному огляді охоронці порядку виявили нерівномірне нанесення барвника при персоналізації, низьку якість захисних елементів різного ступеня, номер кузова не відповідав базам Національної поліції, що дало достатньо підстав вважати даний документ підробленим.

Ще один випадок трапився на вулиці Надрічній. Патрульні помітили транспортний засіб, який рухався з порушенням Правил дорожнього руху.

Перевіряючи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, інспектори помітили ознаки підробки, а при перевірці номера кузова виявлено, що він знищений, також дублююча наклейка частково затерта.

На вулиці Мазепи, був зупинений автомобіль Ford Galaxy під керуванням жительки Богородчанського району. Поліцейські, перевіряючи реєстраційні документи на автомобіль побачили видимі ознаки підробки, а саме фонові зображення не відповідали встановленому зразку, фарба ОVI не міняла зображення, шрифт даних документа не відповідав стандарту.

У всіх випадках патрульні викликали слідо-оперативну групу, яка встановлюватиме деталі справ.

"Водії! Вкотре наголошуємо вам, купуючи автомобіль, проводьте експертизу в сервісних центрах та звіряйте номера агрегатів з записами у реєстраційних документах! Вбережіть себе від зайвого клопоту", - закликають патрульні.

Схожі Новини