Logo

13 Вересня 2016, 14:50

Франківські патрульні зупинили іноземця, який їхав напідпитку та без документів (ВІДЕО)

В Івано-Франківську патрульні склали адмінматеріали на іноземця, який їхав напідпитку та без документів. Спочатку водій спілкувався англійською, потім заявив, що не розуміє жодної мови, крім рідної, а після того знову послуговувався анлійською.

inozemets

На вулиці Незалежності патрульні звернули увагу на автомобіль, який рухався попереду. Його водій зупинився в зоні дії знаку "3.34 Стоянку заборонено" та увімкнув аварійні вогні. Патрульні підійшли, щоб встановити причину зупинки та вирішили превірити документи. Водієм виявився громадянин іншої держави. Патурльний англійською попросив чоловіка надати необхідні документи, проте посвідчення водія той не мав.

Під час спілкування з водієм патрульні помітили у нього явні ознаки алкогольного сп'яніння, тому запідозрили, що чоловік може бути нетверезим. Очевидець події дав поліціантам пояснення, що він працює барменом в одному із закладів іт перед цим бачив, яв водій вживав алкоголь.

На місці проходити тест на стан алкогольного сп'яніння іноземець відмовлявся. Крім того, виявив бажаня скористатися послугами адвоката, а від послуг перекладача відмовився, оскільки патрульні спілкувалися з ним зрозумілою для нього мовою - англійською.

Коли на місце прибула нібито юрист водія, то не пред'явила жодних документів, які давали б їй право представляти законні інтереси іноземця. Водій у присутності свідків відмовився від освідування та виявив проїхати у міський відділ поліції для складання адмінматеріалів, хоча свою провину заперечував.

У міськвідділі громадянин іноземної держави заявив, що не розуміє української, російської та англійської мов, хоча в подальшому продовжив спілкуватися англійською. Чоловікові патрульні зачитали його права, винесли постанову за ст. 126 КУпАП(керування без документів) та склали адмінпротокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування у стані алкогольного сп'яніння).

Після цього водію стало зле - він повідомив, що має цукровий діабет і потребує допомоги медиків. Патрульні викликали швидку та надали чоловіку домедичну допомогу. Лікарі оглянули водія та відпустили. Автомобіль, яким керував іноземець, евакуювали.

Схожі Новини