Logo
27 Листопада 2014, 10:11

Франківські першокласники зв’язали для воїнів АТО шкарпетки (ФОТО)

Наймолодші школярики Івано-Франківська долучилися до загальноміської акції «З кожного по ниточці - воїнам шкарпетки» та передали подарунки бійцям роти міліції громадської безпеки особливого призначення УМВС України в Івано-Франківській області.

шкарп1

Учням 1-А класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи №28 це свято запам’ятається не лише тим, що воно перше у їх шкільному житті, а й передусім тим, що серед гостей були правоохоронці, які несли службу в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Першокласники, долаючи хвилювання, найперше «похвалилися» здобутими від початку навчального року знаннями, а відтак передали підготовлені з допомогою батьків подарунки – кілька десятків пар теплих в’язаних шкарпеток, свої листи та малюнки. Цю акцію підтримують й усі решта учнів школи, які по завершенні роботи також планують передати потрібні речі бійцям в АТО.

Такі заходи практикуватимуться в навчальних закладах й надалі, адже вони, що найвагоміше, виховують у дітей патріотизм, який дотепер переважно сприймався абстрактно і лишена книжкових та телевізійних прикладах.

шкарп2

шкарп3

шкарп4

Схожі Новини