Logo
24 Лютого 2015, 09:46

Франківські підприємці просять не чіпати їхні вивіски «бо в країні війна»

В Івано-Франківську відбувся круглий стіл на тему: «Вивіски та реклама на фасадах. Шляхи вирішення проблеми». У ньому взяли участь підприємці, громадські організації, архітектори, дизайнери, представники Департаменту містобудування та архітектури та відділу охорони культурної спадщини.

вивіски

За словами організатора заходу Вікторії Шахоріної, процес впорядкування вивісок на пам’ятках архітектури іде надзвичайно повільно. Минулого року КП "Рекламно-інформаційний центр" демонтувало тільки 60 об’єктів незаконної реклами. Тож вона закликала прийняти спільне рішення для того щоб пам’ятки архітектури мали належний вигляд, пише «Бліц-Інфо».

Із нею погодилася депутат міськради Світлана Оришко.

«Насамперед треба зрозуміти що таке вивіска, а що таке реклама. Потрібно мінімалізувати рекламу в центральній частині міста, адже початок будинку одного кольору, середина іншого, а кінець взагалі третього і це все на пам’ятці архітектури», – зауважила Світлана Оришко.

Натомість голова ради підприємців Петро Строїч заявив, що впорядкування реклами та вивісок в центральній частині міста є недоречним, адже малий та середній бізнес закривається, падають доходи і зараз не на часі змінювати вивіски.

«Якщо влада хоче щоб підприємці поміняли вивіски, вони повинні самі це фінансувати. Адже коли ми їх виготовляли вимоги до них були зовсім інші, і все робилося за власні кошти. Ми всі хочемо щоб наше місто було гарне, але потрібно щоб влада зрозуміла що в країні зараз війна, валиться економіка, люди залишаються без роботи, згортаються підприємства. Тож зараз не на часі займатися вивісками та рекламою. Таке враження, що стіна валиться, а влада замість того щоб підкріпити – малює та прикрашає її», - зауважив Строїч.

Тому підприємці закликали відтермінувати рішення про заміну вивісок хоча б на два роки.

У свою чергу жителі міста наголосили, що потрібно спочатку працювати із тими, хто виготовляє незаконну рекламу.

За словами Вікторії Шахоріної, таких підприємців які виготовляють рекламні вивіски у місті є близько 30.  Але також є й такі які займаються її виготовленням в гаражах, тому регулювати їхню діяльність складно.

Схожі Новини