Logo
24 Травня 2019, 11:59

Франківські поліцейські забезпечили порядок під час футбольного матчу "Прикарпаття" - "Брага"

Публічний порядок охороняли понад 80 поліцейських та 80 військовослужбовців НГУ.

Учора, 23 травня, в Івано-Франківську, на стадіоні "Рух", відбувся міжнародний футбольний товариський матч між командами ФК "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) та ФК "Брага" (Португалія). Матч завершився з рахунком 2:1 на користь гостей. 

Про це повідомляє прес-служба поліції Івано-Франківщини, пише Типовий Франківськ.

Для безпеки учасників гри і вболівальників на стадіоні працювали поліцейські. Прилеглу територію та сам стадіон перед грою обстежили кінологи із службовими собаками і вибухотехніки. До слова, на футбольне свято прибули понад 5 000 фанів і вболівальників. 

Станом на 22:00 завершилася післяматчева прес-конференція, ситуація на стадіоні залишалась спокійною і контрольованою. Правоохоронці не допустили правопорушень публічного порядку, що дало можливість вболівальникам та гостям футбольного свята спостерігати за перебігом матчу у безпечних умовах. 

Нагадаємо, що під час футбольного матчу на стадіоні та прилеглій до нього території працювали групи поліцейських превентивної комунікації, до яких громадяни могли вернутися у разі виникнення конфліктних ситуаційних умовах. 

Схожі Новини