Logo
17 Вересня 2015, 12:51

Франківські школярі познайомилися із роботою рятувальників (ФОТО)

Напередодні професійного свята – Дня рятівника – на базі виставки пожежно-рятувальної служби Управління ДСНС України в Івано-Франківській області відбувся День відкритих дверей.

12

В гості до рятувальників завітало близько двох сотень мешканців області, серед яких були як діти, так і дорослі. Як зазвичай, найактивнішими  відвідувачами були наймолодші мешканці Івано-Франківська -  школярі.

Перш за все рятувальники розповіли  присутнім про бойові будні, випадки пожеж та ін­ших надзвичайних ситуацій, що ста­ю­ться на території області, а також наголосили на необхідності дотримання  правил безпечної поведінки у побутіта під час відпочинку.

З великою цікавістю відвідувачі оглянули експонати музею... Одним із унікальних експонатів залу історії є картина народного художника МиколиВаренні, на якій зображена велика пожежа у Станіславові далекого 1868-го року, коли вигоріла майже третина міста. У наступних залах виставки-музею відвідувачі побачили спеціальне спорядження  рятувальників, малюнки й експонати з тематики безпеки життєдіяльності в кутку юного рятувальника. Та найбільше вразила екскурсантів дзеркальна діарама „Квартира до і після пожежі”, що являє собою невеличкий макет реального житла і демонструє глядачам результат безвідповідального ставлення людини до найпростіших, але таких важливих правил безпеки життєдіяльності.

Одразу ж після екскурсії всі бажаючі мали змогу оглянути спеціальну техніку, яка є на озброєнні у рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини №1 міста Івано-Франківська.  Деякі сміливці охоче спробували себе в ролі рятувальника, хлопчики й дівчатка  приміряли бойове спорядження та з  величезною цікавістю оглядали кожну пожежну машину та її обладнання.

Також всі присутні щиро вітали людей мужньої професії з наступаючим професійним святом - Днем рятівника.

10

2

3

5

4

6

7

8

9

11

13

14

15

1

Схожі Новини