Logo
2 Травня 2019, 20:30

Франківські студенти-медики зібрали ліки для військових на передовій

Студенти ІФНМУ зібрали медикаменти для українських військових на передовій в зоні проведення ООС.

Днями в Івано-Франківському національному університеті закінчився благодійний проект «Починай добро із себе», який провели студенти університету, учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA).

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківського національного медичного університету, пише Типовий Франківськ.

Кілька тижнів тому молоді активісти зробили оголошення про збір допомоги для українських військових у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил. Ініціативу реалізовували спільно з івано-франківським Музеєм Небесної Сотні. Волонтерами від ІФНМУ були «емсівці» — студентка четвертого курсу Олеся Вірстюк та п’ятокурсниця Ірина Попович.

Студентам вдалося зібрати 2280 гривень. На ці кошти вони закупили медикаменти. Велику допомогу надали Ігор Вдовенко та Віктор Вдовенко, які зв'язалися з волонтерами ІФНМУ і надали Великодні паски і каву.

«Дякуємо всім студентам та викладачам ІФНМУ, які долучилися до нашого спільного проекту «Починай добро із себе». Радіємо і з того, що більшість із нас не відкладає добрі справи до кращих часів, а вірить і пам'ятає тих, хто береже наш мир і спокій. Людина починається з добра, а добро починається з людини. Радіємо з того, що світ все ж не без добрих людей!» - кажуть волонтери.

Схожі Новини