Logo
22 Травня 2015, 17:24

Франківські студенти-медики просять вилікувати їх від «велопарковочної недостатності» (ВІДЕО)

Активні студенти Івано-Франківського медичного університету (група "Вело в Меді") поставили амбітну мету — перетворити свою alma mater на перший в Україні університет, дружній до велосипедистів.

в меді

 Для початку вони хочуть облаштувати велостоянки біля усіх своїх численних корпусів, розкиданих по всьому місту. Біля головного корпусу вони вже облаштували, тепер сподіваються виграти гроші і встановити ще в 10 (або більше) локаціях.

Щоб це здійснилося, їм потрібна підтримка –  голоси на сайті Idea X. Якщо вони наберуть багато голосів, то франківський велопроект увійде в наступний раунд і буде мати високі шанси отримати фінансування.

Також нам вдалося налагодити співпрацю з громадською урбаністичною платформою "Тепле Місто", яка допомагає у стратегічних питаннях, промоції, корисних ресурсах та інших аспектах. Також ця організація допомагає зв'язати проект з ширшим контекстом цілого міста та іншими проектами у сфері велосипедного транспорту.

Нагадаємо, що активістам «Вело в меді» вже успішно вдався перший проект - встановлення велостоянки біля головного корпусу.

https://youtu.be/qqC9g54ngr8