2 Грудня 2019, 20:44
Теги: спорт

Франківські таеквондисти здобули перемогу у Ташкенті

На вихідних,  в Ташкенті (Узбекистан) відбувся 2-й міжнародний турнір з Таеквон-До «Tashkent Open Star of East».

Про це повідомляє департамент молодіжної політики та спорту, пише Типовий Франківськ.В масштабному турнірі взяли участь 1000 учасників з 18 країн світу. Україна була представлена двома бійцями з Івано-Франківська - Віталієм Солов‘єм і Данилом Демчишиним, їхня участь стала можливою за особистою підтримкою президента федерації Таеквон-До Узбекистану майстра Генадія Хана.

За підсумками змагань наші хлопці стали переможцями даного турніру, Віталій в ваговій категорії - 63 кг. і Данило - 85 кг. серед дорослих.

В загально-командному заліку перше місце зайняла збірна Узбекистану, друге Японії і третє Киргизстану.

Обидва спортсмени представляють ДЮСШ 1 та тренуються під керівництвом Заслуженого тренера України Олега Солов’я і Заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей.