Logo

16 Березня 2018, 17:27

Франківські тепловики запевняють, що готові до похолодання

Франківські тепловики запевняють, що готові до похолодання. Зважаючи на зниження температури повітря франківським тепловикам знову доведеться посилити роботу. Як запевнив директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Василь Рущак, жодних проблем з опаленням не буде.
«Синоптики повідомляють про погіршення погодних умов і ми до цього готові. У нас цілодобово працює аварійна служба, яка займається ремонтами будинкових систем з метою недопущення аварійних ситуацій і так далі. У нашому тепловому режимі температура зовнішнього повітря нам диктує, яку температуру теплоносія ми повинні забезпечити споживачу. У нас 21 котельня, які працюють в автоматизованому режимі, - відключаються коли тепло і при відповідній температурі запускаються», - каже Василь Рущак.
Також комунальник наголошує, що наразі на підприємстві все гаразд із газом.
«Поки що з газом проблем немає. Я думаю, що їх і не повинно виникати. Зараз немає такої ситуації з вимогою обмеження споживання газу, яка була. Враховуючи те, що на вулиці потепліло ми значно скоротили за цей період споживання природного газу», - додав В.Рущак.
Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram.