27 Жовтня 2017, 15:50

Франківські зендокаїсти повернулися з відкритого чемпіонату Японії з трьома медалями – золото і два срібла (ФОТО)

Про поєдинки спортсмени розповіли на прес-конференції у Франківську, 27 жовтня.

1

Керівник Івано-Франківського відділення Федерації Зендокай карате Іван Хмелівський розповідає, що дитячий турнір пройшов 15 жовтня в місті Окайо, Японія, пише Репортер.

Наш 13-річний спортсмен Арсен Яцишин виборов 2 місце в категорії до 35 кг. 22 жовтня на дорослому чемпіонаті Ігор Хмелівський виборов золото у віковий категорії 35+ та ваговій – до 66 кг, а Ігор Киркуш – срібло у категорії 18-35 років до 66 кг. Загалом збірна України виборола 7 медалей.

2

Спортсмени зізнаються, найважчою була підготовка, бо і Хмелівський, і Киркуш, окрім власних тренувань, ще займалися тренерською роботою.

3

Ігор Хмелівський провів три поєдинки. Перший був з японцем.

«Було важливо його перемогти, бо прохідний поєдинок – найважливіший, – каже Хмелівський. – Другий закінчився нокдауном, а перемогу в третьому визначили судді. Він тривав 5 хв. Усі три суперники були з Японії». «Цікаво було подивитися на техніку інших країн, в чому ми переможемо, як борються між собою японці», – додає Ігор Киркуш.

Він двічі зустрічався з господарями турніру. У першому бою за вихід у півфінал Ігор переміг. У другому поєдинку зустрівся з 30-річним досвідченим спортсменом.

4

Арсен Яцишин на татамі боровся з чотирма японцями.

«Для мене це цікавий досвід. Це перші мої виїзні змагання і перші зустрічі з японцями на татамі», – говорить Арсен.

До слова, Арсен Яцишин 2014 року став срібним призером України, 2016-го – чемпіоном, а цьогоріч підтвердив свій титул.