9 Вересня 2019, 14:38
Теги: спорт, спорт

Франківський НФК "Ураган" стали володарями Суперкубку України Favbet 2019

У матчі за Суперкубок володар Кубка України з футзалу НФК “Ураган” переміг херсонський “Продексім” з колосальним рахунком.

Гра відбулася у Черкасах у суботу, 7 вересня, пише Типовий Франківськ.

По ходу гри франківці відчутно домінували на кожному клаптику поля і змогли сповна реалізувати перевагу – 7:0. Про це йдеться на офіційній сторінці команди.

Голами відзначились:

Ярослав Лебідь – хет-трик

Юрій Когут

Максим Мануйленко

Даниїл Абакшин

Артем Фаренюк

Усі голи Лебідя були дуже яскраві. Перший, який він забив на 12-й хвилині матчу, відбувся у два дотики.

Коли Лебідь робив рахунок 2:0, цьому передувала класна передача від Шеремети з кутового, після чого Ярослав в один дотик переправив м’яча у ворота. В кінці матчу був і третій гол від Лебідя, коли він скористався помилкою суперника при розіграші чисельною більшості, відправивши м’яч у порожні ворота.

Не встигли команди зіграти бодай однієї хвилини у другому таймі, як рахунок став вже 3:0. Федюк промчав правим флангом, а потім виконав передачу на дальню стійку, де вже чатував Когут, переправивши м’яч у ворота.

На 27-й хвилині матчу, Коваль  вивів м'яч на двобій з  кіпером херсонської команди Мануйленко, а Максим впевнено пробив голкіпера, але точно у кут воріт – 4:0.

Далі – більше. Абакшин виграв силову боротьбу у Давіда, який виконував функції п’ятого польового гравця, віддав передачу на лівий фланг, а сам побіг замикати дальню стійку. Як наслідок, 78-й номер Драконів отримав передачу у відповідь і, не дивлячись на ще один поштовх у спину від Давіда, переправив м’яч у ворота – 5:0.

На останніх хвилинах Ураган забив ще двічі, скориставшись помилками суперників при грі 5 в 4. Спочатку це зробив Лебідь, а потім більярдний удар зі своєї половини поля вдався кращому бомбардиру Екстра-Ліги у минулому сезоні, Артему Фаренюку – 7:0.