Logo
30 Жовтня 2015, 11:03

Франківський актор зіграв в українській новорічній стрічці “Тепер я буду любити тебе”

31 грудня на великі екрани виходить новорічна українська комедія “Тепер я буду любити тебе”. Одну з головних ролей в стрічці грає актор Івано-Франківського облмуздрамтеатру Роман Луцький.

Луцький

Режисером стрічки виступив Роман Ширман відомий глядачам  за картиною «Прикольна казка».

У новому фільмі знялися Богдан Бенюк, Ольга Сумська, Крістіна Кісельова, Арина Анпілогова, Роман Луцький.

Ця новорічна комедія розповідає історію про те, як напередодні Різдва, від процвітаючого ресторатора Мішеля йде красуня дружина. Намагаючись негайно відновити втрачене щастя, Мішель потрапляє у коловорот трагікомічних любовних трикутників, пише ZAXID.NET.

Лауреат 1-го конкурсного відбору для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів, іронічна комедія «Тепер я буду любити тебе», був запущений у виробництво Державним агентством України з питань кіно ще 2011 року, але українська компанія «Інтерфільм» на той час втратила фінансового партнера, якого лише нещодавно знайшла в особі грузинського ко-продюсера кінокомпанії «Artizm».

Загальний бюджет фільму, що проходив за програмою держзамовлення, складає 13,68 млн. грн. (50% — фінансування Держкіно). Продюсерами картини виступають Олена Фетісова, чий режисерський і продюсерський проект «Параджанов» мав неабиякий розголос і фестивальний успіх, і був висунутий від України на здобуття премії Американської кіноакадемії «Оскар», та Володимир Козир.

Схожі Новини