Logo
11 Червня 2015, 19:05

Франківський чиновник, якого спіймали на хабарі, у залі суду не визнав своєї вини

Сьогодні, 11 червня відбулося перше судове засідання у справі проти Богдана Чупірчука, якого 12 березня працівники УБОЗу спіймали на отриманні хабара в розмірі за сприяння в конкурсі надання муніципальних приміщень в оренду.

чупірчук

Судове засідання розпочалося з того, що прокурор зачитав обвинувачення, пише ГК.

 

Підсудний Чупірчук своєї вини не визнав і погодився давати свідчення, проте після допиту свідків сторін обвинувачення і захисту.

 

Свідків у цій справі на сьогодні запрошено не було, тому суддя вирішила продовжити розгляд цієї справи 22 червня.

 

Нагадаємо: після двох поспіль відкладень розгляду справи через хворобу Чупірчук уперше з'явився до суду четвертого червня.

 

Нагадаємо, 12 березня прокуратура викрила Богдана Чупірчука та директора спортивного комплексу під час одержання коштів. Чиновники вимагали та одержали 5 тисяч доларів США та 7 тисяч гривень.

 

За таку винагороду посадовці обіцяли позитивне вирішення питання щодо надання в оренду нежитлових приміщень для здійснення підприємницької діяльності на території стадіону. Затримано зловмисників було під час одержання коштів.

 

Прокуратурою Івано-Франківської області вже завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно посадовця. Обвинувальний акт стосовно Чупірчука Б. В. скеровано для розляду по суті до Івано-Франківського міського суду за ч.3. ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

 

Щодо іншого фігуранта (Слюсара І. Г. - ред.) у вказаному кримінальному провадженні обвинувальний акт прокуратура скерувала ще наприкінці березня.

Схожі Новини