Logo
15 Січня 2015, 09:00

Франківський «Фронтовий вертеп-2015» на сході зустрічали зі сльозами на очах (ФОТО)

Сьогодні «Фронтовий вертеп-2015» повернувся із зони АТО. Група добровольців за підтримки та участі Івано-Франківської духовної семінарії ім. Священномученика Йосафата, організувала для українських воїнів Святу Вечерю з Вертепом. З 4 січня до 14 січня вони перебували на передовій.

1

З колядою відвідали госпіталі у Харкові та Маріуполі. Були в 80 аеромобільній бригаді, в батальйонах  «Айдар», «Азов», «Івано-Франківськ». Колядували на блок-постах, в міському управлінні Маріуполя. На саме Різдво заколядували біля Луганської ОДА.

За словами учасника вертепу, координатора івано-франківської "Самооборони" Юрія Лоп’янецького, дуже вразили виступи в «Айдарі», для 80-ої аеромобільної бригади, де є наші земляки та друзі, пише «Бліц-Інфо».

«Дуже приємно, що люди зі сходу зі сльозами на очах зустрічали нас. Вони були просто вражені тим, що таке є, адже раніше вертеп вони бачили тільки по телевізору і не знали, що це таке вживу. Нас дуже приємно зустрічали люди. Настільки приємно передавати різдвяний настрій, адже на фронті там дуже велика сім’я. Я дуже радий що ми змогли принести на схід частинку різдвяного настрою. Були пригоди, але з нами були добрі люди, які допомагали вирішувати проблеми, а також нам допомагав Бог. Траплялись неодноразові поломки автобуса, також ми міняли 3-4 рази маршрут задля безпеки. А ще погодні умови були важкі. Повірте колядувати в 28-градусний мороз було важко, проте приємно. Але, надзвичайно приємно було, коли одного разу їхали 4 наших БТР, хлопці повертались з бойового завдання і вони зупинились, щоб спеціально послухати виступ вертепу. Поїздка вдалась», - розповів Юрій Лоп’янецький.

Колядники повернулися з прапором, який пройшов всю зону АТО, від Маріуполя і до всіх блок-постів та зібрав побажання бійців.

«Те, що ми там пережили, я не зможу передати на словах. Щоб це зрозуміти, треба обійняти бійця, а дивлячись з екранів телевізорів це неможливо. Там в танковому батальйоні був один хлопчина, коли я його обіймала, його серце билось так, що я була просто вражена. Коли ми були в госпіталі, мужчини плакали. Я дуже вдячна всім людям, які долучились до цього. Я хочу туди ще раз!», - поділилась враженнями організатор "Фронтового Вертепу-2015" Христина Юрків.

2

3

4

5

6

7

8

9