Logo
14 Вересня 2015, 13:54

Франківський спортсмен Федір Хашалов виграв 25 тисяч на всеукраїнському шоу «Вгадай ящик» (ВІДЕО)

Чемпіон світу та Європи з фітнесу та бодібілдингу франківець Федір Хашалов взяв участь у шоу “Вгадай ящик”, яке стартувало цього літа на 1+1. Франківського спортсмена можна побачити у п’ятому випуску шоу з 19 хв. 10 сек.

федір

“Вгадай ящик”- яскраве шоу, в якому талановиті люди будуть змагатися з зірками за можливість виграти 50 тисяч гривень. Формат ігрового шоу створила студія “Квартал 95″, пише Репортер.

Судити гравців будуть яскраві представники шоу-бізнесу, які не з чуток знають, що таке талант і харизма, – Ксенія Собчак та Євген Кошовий. А ведучим шоу стане Юрій Горбунов.

Учасникам шоу доведеться поборотися з зірками в чотирьох категоріях: Наука, Спорт, Спів і Танець. У кожній з категорій його чекає дуже сильний зірковий суперник. В одній з цих категорій учасник сильний сам. Зірки, представники 4-х категорій, ховаються в різнокольорових ящиках. Гравець спочатку відкриває ящик категорії, в якій він сам сильний, і якщо перемагає зірку, то далі відкриває ящики навмання. Якщо це спів, то і учаснику, і зірці-співаку потрібно заспівати пісню, якщо танець – станцювати і т.п.

Завдання гравця – перемогти в максимальній кількості категорій. Вартість ящика в першому турі гри становить 1000 гривень. У кожному новому турі вартість ящика зростає до 10, 25 і 50 тисяч гривень відповідно. Скільки грошей отримає кожен учасник, залежить не тільки від його вміння і старання, але і від журі та глядачів у студії. Якщо учасник програє, то втрачає всю накопичену в попередніх турах гри суму. Після будь-якого виграного туру гравець може зупинити гру і забрати зароблену суму грошей.

https://youtu.be/uDhiVo0CTOg