Logo
10 Листопада 2014, 17:23

Франківський суд засудив на 11 років вбивцю чоловіка, тіло якого знайшли на смітнику

Івано-Франківський міський суд відправив за грати на 11 років обвинуваченого у вбивстві чоловіка, тіло якого знайшли на смітнику поруч залізничного вокзалу.

суд

Труп вбитого виявили 19 червня у смітнику поблизу залізничного вокзалу в Івано-Франківську. Слідство з’ясувало, що конфлікт між вбитим та обвинуваченим виник по вул. Привокзальна о 2.30 годині. Не бажаючи, щоб хтось був свідком конфлікту, вони обоє відійшли в сторону та направились до смітників, що біля перехрестя вулиць Донцова, 13 та Привокзальна, 3, де підсудний наніс потерпілому численні удари руками та ногами. Після того закинув тіло у сміттєвий бак та зник з місця злочину.

Співжителька обвинуваченого розповіла, що її чоловік зізнався, що на Привокзалій площі вбив невисокого за зростом чоловіка через те, що він заборгував йому 50 гривень, пише «КУРС».

Обвинувачений свою вину не визнав. Він пояснив, що 18 червня разом з співжителькою збирали та здавали порожні пляшки, а за отримані кошти купували горілку та випивали її. Відтак жінка пішла спати, а він продовжив розпивати спиртні напої. Наступного дня неподалік залізничного вокзалу, його зупинили працівники міліції, він проїхав з ними до відділу міліції і ввечері його відпустили. Проте пізніше, того ж вечора до нього підійшли працівники міліції та сказали, що він вбив людину і забрали його в СІЗО.

Обвинувачений також сказав, що його співжителька обмовляє його. Мовляв перебуває під адміністративним наглядом та свої пояснення надавала під тиском працівників міліції.

Вивчивши матеріали справи, суд прийшов до висновку,  що вказаний злочин вчинено саме обвинуваченим, а невизнання вини суд розцінив, як ухилення від відповідальності за фактично скоєне.

Так, Івано-Франківський міський суд визнав підсудного винним за ч. 1 ст. 115 КК України та призначив йому покарання у вигляді  одинадцяти років позбавлення волі.

Крім того суд частково задовольнив цивільний позов батьків вбитого та зобов’язав підсудного сплатити їм 200 тисяч гривень у відшкодування моральної шкоди. Ще 19 тисяч гривень злочинець має заплатити за проведення експертиз.

Схожі Новини