2 Квітня 2017, 10:00

Франківський «Тепловик-Прикарпаття» впевнено переграв вдома «Суднобудівник» (ФОТО, ВІДЕО)

Після прикрої невдачі, що спіткала іванофранківців у попередньому турі в Маріуполі, футболісти Франківська сповна реабілітувались перед своїм вболівальником.

1

У суботу, 1 квітня, у Франківську відбувся 23-ій тур чемпіонату України серед команд другої ліги. Івано-франківський МФК «Тепловик-Прикарпаття» на стадіоні «Рух» приймав миколаївський «Суднобудівник», пише Репортер.

Впевнену перемогу підопічним Володимира Ковалюка принесли хет –трик Ігора Худоб’яка та по одному забитому м’ячу на рахунку Владислава ПриймакаБогдана Денеги та Романа Дитки.

Початок матчу не віщував такого розгрому для гостей. Як не дивно, матч вони почали активніше за господарів поля, створивши перший небезпечний момент у воріт Остапа Вульчина.

Господарям поля вдалося взяти в свої руки ініціативу в середині першого тайму. На 26 хвилині, перевагу іванофранківців здобув забитий м’яч Ігоря Худоб’яка. До перерви, господарі принаймі ще двічі могли вразити ворота гостей, але на заваді їм став воротар миколаївців, який двічі «потащив» м’яча з-під перекладини.

2

В другому таймі, гості фактично побудували гру на контратаках, які на противагу впевнимим діям захисту господарів поля, не мали успіху.

На 60 хвилині, центральний захисник прикарпатців Владислав Приймак виграв боротьбу на другому поверсі, та збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів.

Через 16 хвилин бомбардир «тепловиків» Ігор Худоб’як робить дубль своїм забитим м’ячам у звітному матчі, холоднокровно завершивши передачу з лівого флангу Артура Комара.

3

Після третього пропущеного м’яча гра гостей повністю розклеїлась. Мабуть на цю обставину вплинуло вилучення Миколи Андрієвського за друге попередження.

Надалі, протягом 82, 84 та 86 хвилин іванофранківці просто декласували свого суперника, здобувши другу перемогу в своїй історії з рахунком 6:0.