Logo
24 Жовтня 2015, 14:40

Франківським студентам представили стипендіальну програму “Завтра.UA”

22 жовтня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася презентація Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA”.

У заході взяли участь начальник науково-дослідної частини Олег Білоус, керівник навчально-наукового гуманітарного центру, уповноважена представником з контактів з програмою “Завтра.UA” в університеті Лілія Зінюк, студенти та стипендіати програми, повідомляє прес-служба ПНУ.

Зі вступним словом перед присутніми виступив начальник науково-дослідної частини Олег Білоус, який зазначив, що Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – це перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді і її головною метою є сприяння формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

Дворазовий стипендіат програми Михайло Гасюк розповів про діяльність “Завтра.UA” щодо реалізації соціальних проектів, можливості, які вона надає для студентів-стипендіатів, а також про YES (Ялтинську Європейську Стратегію), учасником якої він був у 2014 році. Своїми успіхами у рамках програми також поділилася стипендіат Тетяна Зварич. Конкурсант програми «Завтра.UA» Юлія Семенюк ознайомила студентську аудиторію з умовами конкурсу, а також поділилася враженнями від екотабору Climate ChangeCamp III, на якому нещодавно побувала.

 0193.jpg

Під час заходу уповноважена представником з контактів з програмою «Завтра.UA» в університеті Лілія Зінюк надала консультації щодо організаційних питань.

29 жовтня 2015 році в університеті планується зустріч з представником фонду «Завтра.UA» Анною Шийчук, яка проведе інтерактивну лекцію.

0909.jpg