Logo
12 Червня 2015, 14:46

Франківці під відкритим небом дивилися фільм «P.S. Я кохаю тебе» (ФОТО)

В Івано-Франківську розпочався сезон Кінотеатру під відкритим небом.

1

У четвер, 11 червня, о 21:30 у парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка франківцям показали фільм «P.S. Я кохаю тебе», пише Репортер

«Раніше такі речі були дуже модними, старші люди розповідають, що колись були такі кінотеатри під відкритим небом і користувалися великою популярністю, потім це забули, але зараз знову відновлюємо, бо люди можуть на свіжому повітрі у колі друзів та знайомих, не витративши на це жодної копійки, переглянути фільм», – говорить голова громадської організації «Активна країна» та начальник молодіжного міськвиконкому Ірина Рабарська.

Перед переглядом фільму франківцям показали фотографії з проекту «неАктори». Це фото франківців та мешканців області, які зовні схожі на акторів та відомих людей.

Ідея проекту “неАктори” належить фотографу Мар’яні Сурмачевській та художнику по гриму Василині Павлюк.

Фільми під відкритим небом планують показувати раз на два тижні, однак все буде залежати від погодніх умов, каже Рабарська.

Який фільм будуть показувати наступного разу, оберуть самі франківці. Голосування буде проходити на сайті громадської організації «Активна країна» та у соцмережах.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12