Logo

17 Жовтня 2018, 15:30

Франківці показали стан наявного та майбутнього мосту на Пасічну

Пара франківських блогерів зняла відеосюжет, у якому показала стан наявного мосту на Пасічну, а також будівництво майбутнього.

Зокрема у відео йдеться про дірявий міст та постійні затори, в яких чи не щоранку та щовечора змушені стояти франківці, та мешканці прилеглих сіл міста.

"Ми просто хочемо поділитись наболілим!", - додають франківці.

Варто додати, в управлінні капітального будівництва стверджують, згідно з проектом, вартість нового пасічнянського мосту становить 212 мільйонів.

Нещодавно УКБ уклало угоду на додаткові роботи зі спорудження мосту. Йдеться про 58 мільйонів гривень. Це викликало хвилю обурення у мешканців міста. Проте в УКБ від здорожчання мосту відхрестилися, пояснивши додатковий тендер сейсмічною активністю.

Нагадаємо, міст на Пасічну планують збудувати до кінця 2019 року. Влітку, інспектуючи хід будівництва нової переправи, міський голова Івано-Франкфвська Руслан Марцінків повідомив, міст на Галицькій не дочекається серйозного ремонту, поки не збудують «пасічнянський».

Нагадаємо,  переможцем аукціону на будівництво моста стала київська фірма «Мостобудівельний загін №112», яка запропонувала ціну в 120 мільйонів грн. Її пов'язують з екс-регіоналом Продивусом. Під час Євромайдану Продивус підтримував політику Віктора Януковича і голосував за «диктаторські закони», а згодом передбачливо вийшов з фракції "Партії регіонів". До нового складу парламенту у 2014 році балотуватися не став.

Схожі Новини