Logo
3 Грудня 2014, 09:05

Франківці помітили покращення чистоти у мікрорайонах міста, – опитування

На думку іванофранківців найпомітніше за останні три роки покращилась загальна чистота у мікрорайонах міста. Такими є оприлюднені нещодавно результати соціологічного опитування.

єрц1

Опитування було проведене Київським міжнародним інститутом соціології протягом жовтня 2014 року. Польовий етап тривав з 1 по 10 жовтня. Замовником виступив консорціум підрядних організацій та КП «ЄРЦ».

Покращення загальної чистоти у мікрорайонах міста відзначили 45,3% опитаних городян. На думку 33% нічого в цьому питанні не змінилося, ще 14,4% вважають, що стан прибирання останнім часом погіршився.

Збільшення кількості нових дитячих майданчиків відзначили 40,2% опитаних. Збільшення кількості відремонтованих доріг – 39,7%.

Облагородження прибудинкових територій помітили та відзначили 32,7%. Якість ремонту доріг відзначили 28,8%. Слід зазначити, що ніяких змін щодо якості ремонту не побачили 37,9%. Більше того, 24,9% відзначили погіршення якості виконання ремонту доріг.

Водночас, більшість опитаних не відмітила особливого прогресу з питань покращення роботи комунальних служб, перевезень у громадському транспорті, ремонтів житлового фонду, відновлення мережі дитячих садочків.

Найгірше мешканці Івано-Франківська оцінили роботу міської ради та її виконавчого комітету, правоохоронних органів. І геть зле люди висловились щодо посилення роботи з незаконною забудовою.

Для опитування була розроблена стратифікована випадкова 2-ступенева вибірка з квотним відбором на останньому ступені. Всього було опитано 610 респондентів. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 4.1%, – повідомляє прес-служба КП «ЄРЦ»