Logo
30 Січня 2015, 17:47

Франківці пропонують перетворити «П'ятачок» на зелені зони (ФОТО)

Згідно нового проекту генплану в Івано-Франківську планують провести реорганізацію ринків в центрі міста.

ринок1

Однією з пропозиції проектної організації, яка займалась створенням проекту "Коригування (внесення змін до генерального плану, суміщеного з історико-архітектурним опорним планом м. Івано-Франківська (в межах Івано-Франківської міської ради)» є заміна ринку «П’ятачка» на торговий центр, інформує Бліц-інфо.

На думку директора департаменту містобудування та архітектури Володимира Гайдара, таке рішення є логічним та виправданим.

«Сьогодні в центрі міста маємо чотири ринки. Вони створюють проблеми для пішоходів, для транспорту. Тому так далі вони функціонувати не можуть, вони потребують в будь-якому разі переформатування», - пояснює Гайдар.

Також головний архітектор наголосив, що будь-яка пропозиція в проекті до його затвердження  може бути обговорена та змінена і з цією метою 2 лютого о 10.00 год в Центральному народному домі, вул. Шевченка, 1 відбудеться офіційна презентація корегування (внесення змін до) генерального плану м. Івано-Франківська (в межах Івано-Франківської  міської ради), а також громадське обговорення.

Франківці активно взялись обговорювати питання реорганізації Тринітарської площі. Зокрема альтернативний варіант розвитку площі запропонував Тарас Сулій.

Франківець пропонує відмовитись від забудови Тринітарської площі і створити на її основі рекреаційні зони.

«Я глибоко переконаний що, потрібно підняти питання про категоричну відмову від будь-якої забудови на Тринітарській площі. Достатньо набудували! Через безліч дисонант, хаотично розкиданих в історичній частині міста, нема дотацій ЮНЕСКО. У місті зникають рекреаційні зони, потрібно почати їх відновлювати!»,  - стверджує Тарас Сулій.

Також проектом франківця передбачено частково заглиблений паркінг поєднаний з відзнакуванням фортечного муру в об'ємі якого галерея та історична панорама міста.

Проект skyscrapercity.com

ринок2

ринок3

Схожі Новини